amma.com.pl

wybierz język: EN DE FR CZ IT PL AT CH_DE CH_FR CH_IT

aktualności

styczeń 2011  

        Podczas uroczystej gali która odbyła się 13 stycznia 2011 w sali kina forum Prezydent miasta Bolesławiec wręczył nagrody za promocję miasta w 2011.
Nagroda ta przyznawana jest od 1997 roku w czterech kategoriach: nauki, kultury,społecznej i sportu. Od 2004 roku przyznawane są również przez prezydenta nagrody honorowe. W tym roku przedsiębiorstwo AMMA miało zaszczyt przyjąć z rąk prezydenta nagrodę honorową za promowanie poprzez swój  wizerunek miasta Bolesławiec. Prezydent miasta Bolesławiec docenił osiągnięcia firmy, która od początku istnienia związana jest z miastem Bolesławiec i nagrodził firmę za promowanie miasta na terenie kraju jaki i za jego granicami.

 

 


 

październik 2010  

             Firma AMMA została nagrodzona  pierwszą nagrodą w konkursie Euroregionu Nysa w kategorii Najlepsza Współpraca Transgraniczna. Jest to kolejny tytuł potwierdzający jakość obsługi oraz  oferowanych wyrobów wśród klientów zagranicznych.
Nagroda Innowacji w wyżej wymienionej kategorii jest przyznawana firmom, które poprzez swoją działalność przyczyniają się do rozwoju eksportu na rynki Unii Europejskiej. Przedsiębiorstwo AMMA docenione zostało za prowadzenie sprawnej polityki transgranicznej i nawiązywanie licznych kontaktów handlowych z klientami zagranicznymi. Uroczyste wręczenie nagród Innovation 2010 odbyło się  15 października 2010 r.,                        w Międzynarodowym Centrum Ceramiki w Bolesławcu.

 


 

listopad 2009  
 

       W listopadzie 2009 roku na portalu  poświęconemu  tematyce stolarki okiennej, ukazał się wywiad z właścicielem firmy AMMA Andrzejem Udzielak. W  artykule przeczytać możemy o początkach powstawania firmy. Poruszone zostały w nim  również  kwestie dotyczące  sprzedaży w okresie  kryzysu oraz sposobach radzenia sobie z recesją rynkową. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z artykułem http://oknonet.pl/okna/typy_okien/typowe/news,13691.html

 


 

sierpień 2009  
 

        Z ogromną satysfakcją informujemy o otwarciu nowej fabryki okien AMMA. Od sierpnia siedziba firmy znajduje się w Bolesławcu przy ul. Gałczyńskiego 13a. Hala produkcyjna nowej fabryki wynosi 4000 m2. Równocześnie z otwarciem nowej fabryki, uruchomione zostały dwie nowoczesne linie do produkcji stolarki PVC firmy Rotox. Dzięki poczynionym inwestycją zwielokrotnił się potencjał produkcyjny Przedsiębiorstwa AMMA. Zapraszamy do wirtualnej wizyty w firmie.

 


 

Strona główna  |  Oferta  |  O firmie  |  Realizacje  |  Partnerzy  |  Do pobrania  |  Praca  |  Kontakt

AMMA spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. k.
ul. Gałczyńskiego 13a, 59-700 Bolesławiec