amma.com.pl

wybierz język: EN DE FR CZ IT PL AT CH_DE CH_FR CH_IT

Careers

If you are interested in working on the following proposed positions, please send your CV with photo and covering letter containing a statement that reads:

"I hereby agree for processing my personal data by Andrew Udzielak Ltd. AMMA for the needs of the recruitment process, in accordance

with the provisions of the Act of 29.08.1997 on the protection of personal data (Journal of 2002 No. 101, item. 926 the item. d.) I acknowledge that I have the right to inspect the contents of my data and to correct"

Please be advised that we will contact only selected candidates.

październik 2015

Pracownik działu handlowego

Miejsce pracy:
PPHU AMMA Bolesławiec

Opis stanowiska pracy:

  • Pozyskiwanie nowych klientów na terenie Polski oraz krajów UE
  • Sprawna i profesjonalna obsługa klientów

Wymagania:

  • Dobra znajomość języka niemieckiego
  • Wykształcenie min. Średnie maturalne
  • Komunikatywność
  • Dobra organizacja własnego czasu pracy
  • Prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • Umowę o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Normowany czas pracy
  • Bezpłatne szkolenia

Montażysta okien i drzwi

  • Montaż stolarki okiennej i drzwiowej z PVC i Aluminium

Wymagania:

  • Doświadczenie przy montażu stolarki

Oferujemy:

Aplikacje zawierające CV ze zdjęciem i list motywacyjny prosimy przesyłać na adres:
kadry@amma.com.pl
lub dostarczyć do siedziby firmy.

Home Page  |  Offer  |  About us  |  Projects  |  Our Partners  |  Downloads  |  Careers  |  Contact Us

AMMA spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. k.
ul. Gałczyńskiego 13a, 59-700 Bolesławiec