Skip to content
OKNA
Dokładamy wszelkich starań, aby były Oknem na świat, a nie tylko przedmiotem...
Zobacz więcej
DRZWI
Zobacz nasz pełen asortyment
Zobacz więcej
Oferta

Poznaj naszą firmę

Dlaczego my?

Doświadczenie

Naszym głównym celem jest uzyskanie satysfakcji i zadowolenia naszych klientów. Każdy projekt traktujemy indywidualnie i potrafimy stworzyć nawet najbardziej nietypowe rozwiązania dostosowane do wymagań inwestycji. Potencjał naszej firmy z pewnością pozwoli Państwu na wspólną realizację wielu ciekawych projektów.

Wszystko na miarę

Wytwarzamy stolarkę PVC w systemie VEKA oraz ślusarkę aluminiową w systemie PONZIO. Wszystkie okna, jak i drzwi dostosowujemy indywidualnie do naszych Klientów. Każdy projekt traktujemy indywidualnie i potrafimy stworzyć nawet najbardziej nietypowe rozwiązania dostosowane do wymagań inwestycji. Dzięki naszemu doświadczeniu i ogromnej wiedzy, znamy od podstaw wszystkie potrzeby naszych Klientów.

Osiągnięcia

Głównym priorytetem i celem firmy AMMA spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. z siedzibą w Bolesławcu jest stałe spełnianie wymagań Klientów poprzez osiągnięcie i utrzymanie wysokiego poziomu jakości oferowanych produktów i usług. Wysoką jakość naszych wyrobów potwierdza znak jakości ISO 9001:2015 przyznany przez Dekra.

Inspiracje

Sypialnia

Kuchnia

Salon

Ogród zimowy

Jadalnia