Księgowa/y

Wynagrodzenie: 7 000 – 7 500 zł / mies. brutto

Miejsce pracy: dział księgowości Fabryka okien i drzwi AMMA w Bolesławcu.

Zakres obowiązków

• Kontrola dokumentów księgowych pod względem merytorycznym i rachunkowym.
• Dekretowanie i księgowanie dokumentów (faktur zakupu, faktur sprzedaży) zgodnie z ustawą o rachunkowości oraz przepisami podatkowymi.
• Ewidencja i księgowanie transakcji wewnątrzunijnych.
• Przygotowanie płatności bankowych oraz ewidencja i księgowanie wyciągów bankowych w PLN i walutowych.
• Rozliczanie różnic kursowych.
• Sporządzanie i rozliczanie RMK czynnych i biernych.
• Prowadzenie rejestru środków trwałych, naliczanie amortyzacji.
• Bieżące monitorowanie i uzgadnianie kont księgowych.
• Weryfikacja i analiza zestawień obrotów i sald.
• Potwierdzanie i uzgadnianie sald z kontrahentami.
• Sporządzanie deklaracji podatkowych, GUS.
• Księgowanie i rozliczanie delegacji krajowych i zagranicznych.
• Weryfikacja rejestrów VAT i przygotowywanie plików JPK.
• Aktywny udział w przygotowywaniu sprawozdań finansowych według UoR.
• Przygotowywanie deklaracji podatkowych i raportów na potrzeby wewnętrzne oraz dla instytucji zewnętrznych.

Nasze wymagania

• Doświadczenia w  prowadzeniu pełnej księgowości
• Praktyczna umiejętność obsługi oprogramowania księgowo-finansowego.
• Swoboda w obsłudze MS Excel.
• Dobra organizacja i umiejętność pracy.
• Samodzielność, odpowiedzialność i komunikatywność.
• Znajomość programu Symfonia będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy: • Stabilne zatrudnienie.
• Możliwość rozwoju zawodowego.
• Wdrożenie na stanowisko pracy.
• Prywatną opiekę medyczną
• Możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia na życie

Aplikacje prosimy przesłać na adres e-mail: kadry@amma.com.pl, lub dostarczyć bezpośrednio do siedziby firmy: ul. Gałczyńskiego 13a, 59-700 Bolesławiec. Prosimy również o zawarcie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacyjnych zgodnie z obowiązującymi przepisami. Zastrzegamy sobie kontakt wyłącznie z wybranymi kandydatami.