Kierowca zawodowy z kat. C lub C+E

Wynagrodzenie: 7 500 – 10 000 zł / mies. średnia netto

Zakres obowiązków:

  • dostawa wyrobów AMMA do wyznaczonych punktów na terenie UE (głównie Niemcy, powrót na pusto, pojedyncza obsada)
  • wyjazdy 2 lub 3-dniowe (poniedziałek – piątek)
Wymagania:
  • prawo jazdy C+E
  • badania psychologiczne i zaświadczenie lekarskie
  • karta kierowcy
  • uprawnienia na wózek widłowy
  • doświadczenie w transporcie międzynarodowym

Oferujemy:

  • umowę o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie wypłacane terminowo: podstawa + nadgodziny + diety + premia
  • (średnia netto 7 500 – 10 000 PLN / miesiąc)
  • nowoczesny / zadbany tabor z pełnym wyposażeniem
  • możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego,
  • pracę zgodnie z normami i obowiązującymi przepisami czasu pracy kierowcy.
  • opiekę medyczną na terenie UE

Aplikacje prosimy przesłać na adres e-mail: kadry@amma.com.pl, lub dostarczyć bezpośrednio do siedziby firmy: ul. Gałczyńskiego 13a, 59-700 Bolesławiec. Prosimy również o zawarcie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacyjnych zgodnie z obowiązującymi przepisami. Zastrzegamy sobie kontakt wyłącznie z wybranymi kandydatami.