Skip to content

O firmie

O nas

Firma AMMA z Bolesławca na Dolnym Śląsku to doskonały przykład na to, jak idea produkcji nowoczesnej stolarki otworowej, wcielona w życie w 1996 roku, jest z powodzeniem kontynuowana przez następne pokolenie. W ponad 25-letniej historii istnienia firma przeszła transformację, stając się jednym z wiodących producentów stolarki okiennej i drzwiowej z PVC z i aluminium w regionie. Wytwarzamy stolarkę PVC w systemie Veka oraz ślusarkę aluminiową w systemie Ponzio. Naszym głównym celem jest uzyskanie zadowolenia naszych Klientów poprzez dostarczenie im produktów w 100% odpowiadających ich oczekiwaniom. Każdy projekt traktujemy indywidualnie i dokładamy wszelkich starań, by rozwiązania były jak najbardziej dostosowane do wymagań inwestycji. Stale podnosimy swoje kwalifikacje, wiedzę o najnowszych rozwiązaniach dostępnych na rynku oraz trendach w branży. Mamy świadomość, jak ważne jest ciągłe postępowanie naprzód i nie ustajemy w dążeniu do perfekcji. Chcemy, by nazwa AMMA kojarzyła się z niezawodnością i stabilnością. Wiemy też, że nigdy nie nastąpi moment, w którym będzie można spocząć na laurach. Rozwój – to nas napędza!

Certyfikat ISO 9001

Wysoką jakość naszych wyrobów potwierdza znak jakości ISO 9001:2015 przyznany przez Dekra.

Inne certyfikaty

Krajowy Certyfikat Stałości Właściwości Użytkowych Nr AC 158-UWB-W263 Drzwi przeciwpożarowe i/lub dymoszczelne, okno przeciwpożarowe systemu PONZIO PE 78EI z kształtowników aluminiowych z przekładką termiczną.

Certyfikat stałości właściwości użytkowych 2310-CPR-W1934 Drzwi zewnętrzne przeciwpożarowe oraz otwieralne okna przeciwpożarowe systemu PONZIO PE78EI