Specjalista ds. wycen j. niemiecki

Miejsce pracy: Fabryka okien AMMA Bolesławiec, siedziba firmy.

Opis stanowiska: •  przygotowywanie kosztorysów i wycen stolarki okiennej i drzwiowej PVC lub ALU,
•  opracowywanie zleceń na bazie złożonych zamówień,

•  współpraca i koordynacja działań z innymi działami firmy

Wymagane kwalifikacje: •  dobra znajomość języka niemieckiego w mowie i piśmie
•  Umiejętności obsługi komputera, znajomości pakietu MS Office,
•  Wykształcenie min. Średnie,
•  Dobra organizacja pracy,
•  Dokładność, zaangażowanie w swoją pracę.,
•  Komunikatywność

Oferujemy:

•  Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
•  Możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego w międzynarodowych relacjach B2B
•  Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełny etat
•  Ponadprzeciętne zarobki wynikające z atrakcyjnego wynagrodzenia zasadniczego oraz systemu premiowego.
•  Profesjonalne szkolenie oraz wsparcie całego zespołu w całym okresie wdrożenia w nowym miejscu pracy
•  Samodzielność działania w zespole młodych pracowników oraz możliwość wpływania na rozwój całego zakładu
•  Unormowany czas pracy
•  Pakiety medyczne
•  Możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia na życie

Aplikacje prosimy przesłać na adres e-mail: kadry@amma.com.pl, lub dostarczyć bezpośrednio do siedziby firmy: ul. Gałczyńskiego 13a, 59-700 Bolesławiec. Prosimy również o zawarcie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacyjnych zgodnie z obowiązującymi przepisami. Zastrzegamy sobie kontakt wyłącznie z wybranymi kandydatami.